Sayfa içi uyulması gereken kurallar;

Kullanım planlaması:

   Sayfanın genel kullanım amacı "Bahadır Süzen" tarafından veya takipçileri tarafından gündelik olarak yaşanan sorunlar, yeni bilgiler, yeni programlar, çizimler, günlük olaylar vb. işlemlerin arşivlenmesi ve geniş bir CV alanı olarak kullanılması için tasarlanmıştır. Yapılan işlemlerde ücretsiz içeriklere ek olarak düşük maaliyetli kredili konu içerikleri de mevcuttur. (Ücretli olan içeriklerde tamamiyle şahsi içeriklerin dışında yüksek maaliyetle alınmış verilerin daha düşük maaliyetle paylaşılması da mevcuttur.)

Kurallar:

- Sayfa içerisinde rencide edici, küçük düşürücü, hakaret vb. içerikli mesajlar, yorumlar ve makale içerikleri kesinlikle yasaktır.
- Sayfa içerisinde alınan kredili makalelerin diğer kullanıcılara ücretsiz olarak paylaşılması etik olarak hoş olmadığı için yasaktır. (Herşey para değildir ve sayfanın asıl amacı da para maksatlı değildir, fakat içerikler zahmetli ve emek gerektiren içerik barındırmadığında zaten kredisiz olarak paylaşılmaktadır. Lütfen içerikleri bireysel olarak aldığınızı unutmayınız.)
- Sayfadaki yazılım kaynağı, eklenti ve tema dosyaları tarafımca düzenlenmiş ve geliştirilmiştir. Yazılımlar birebir kendi yazılımım olmaması nedeniyle ufak tefek açıklar ve hatalar mevcut olabilmektedir. Bu tip hatalar ve açıkları bildirmenizi talep ediyorum. Bildirim işlemi dışında hata sonucunda kendi menfaatini düşünecek veya sayfa bedsigal davranışlarda şahıs üyelik ve üyelikleri engellenecektir.

Dikkat!

Aşağıdaki bağlantıdaki makaleye göz atın.

Site Kuralları ve Engellenme Sonrası
İstatistik
File engine/modules/zpstats.php not found.
Sıkça Sorulan Sorular
Video Trafiği
Etiketlere göre ara